Güvenilirlik ve Dürüstlük

Akademi çatısı altında kurulan her ilişki karşılıklı güvene dayalıdır. Söylemde ve eylemde dürüstlük ilişkilerimizin sağlam ve kaliteli olması için gerekli zemini oluşturur.

Sürdürülebilirlik

Ekonomik, çevresel ve sosyal alanlarda Sürdürülebilirlik Kalkınma Hedefleriyle uyumlu hareket ederek geleceğe katkıda bulunmak en önemli önceliklerimiz arasındadır.

Yenilikçi

Gelişimi sürdürülebilir kılmak için gerekli sektörel yenilikler tüm içeriklerimize entegre edilmektedir. Dijitalleşme ve yeni teknolojiler takip edilerek paydaşlarımıza rekabette avantaj sağlamak amaçlanmaktadır.

Sorumluluk

Paydaşlarımıza sunduğumuz her hizmetimizde üzerimize düşen büyük sorumluluğun farkındayız. Taahhütlerimizi yerine getirirken niteliğinden ve etkisinden taviz vermeyiz. Bu sorumluluklar gereklilikten ziyade bir ilke olarak benimsenmiştir.

Serkan Özdemir Akademi

Hizmet Anlayışı

100%

Paydaş İletişimi

Bire bir görüşmeler, odak grup toplantıları, raporlamalar ve geri bildirimlerle düzenli bilgi akışını sağlayarak her zaman ulaşılabilir bir iş ortağıyız.

100%

Sonuç Odaklılık

Belirlenen özgün hedef ve amaçlara ulaşılması için gerekli planlamaları yaparak, başarıyla tamamlanması için gerekli sorumluluklarımızı yerine getiririz.

100%

Memnuniyet

Markaya ve sektöre özel analiz yaparak, doğru teşhis ve iş planlarının oluşturulmasıyla tüm paydaşlarımıza ihtiyaçlarına özel çözüm stratejileri belirleriz.