Serkan Özdemir Akademi' nin Doğuşu


Bilginin Geleceği ve Başarının Sürdürülebilirliği için sizinleyiz.


Serkan Özdemir Akademi, sağlam temellerini geçmiş dönemlerde edinmiş olduğu akademik eğitim ve profesyonel iş hayatı tecrübelerinin bir sonucu olarak doğmuştur. Tecrübe ve uygulama yollarıyla kazanılmış öz bilginin, kurumsal bir akademi çatısı altında gelecek nesillerine ulaştırılmasını hedeflemektedir.


Hedefler doğrultusunda bir araya gelen uzman eğitmen kadrosu, katılımcıların ve paydaşların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek kişiselleştirilmiş stratejilerle eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Serkan Özdemir Akademi; Sürdürülebilir İnsan Kaynakları Yönetimi , İş ve Sosyal Güvenlik Alanı, Liderlik ve Yöneticilik Okulu olmak üzere 3 ana kategoride bilgi ve tecrübe paylaşımı yapmaktadır. Bu kategorilerde yolumuzu aydınlatan; mali müşavirler, avukatlar, emekli müfettişler, iş ve sosyal güvenlik uzmanları, iş sağlığı iş güvenliği uzmanları, sürdürülebilir insan kaynakları uzmanları, kurumsal iletişim uzmanları ve psikologlar ekibimizde yer almaktadır.


0
0
0
0

Uzmanlık Alanları

Serkan Özdemir Akademi olarak, kurumsal ve bireysel ölçekte, İnsan Kaynakları Stratejik Yönetimi ve İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında paydaşlarımıza rehberlik yapmaktayız.

Misyon

Başarısı kanıtlanmış yöntemlerle, kaliteli hizmet vererek paydaşlarını en üst düzey profesyonelliğe ulaştırmak ve bu doğrultuda memnuniyeti "Mükemmellik" seviyesinde tutmak.

Vizyon

Özgün strateji ve yöntemlerle; kurumsal ve bireysel paydaşlarına rekabet avantajı sağlayan, sürdürülebilir başarıyı hedefleyen, alanında lider bir Stratejik Ortak olmak.