Serkan Özdemir İnsan Kaynakları Uzmanlığı İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku İşveren Hakları Verimlilik Yönetimi Özlük İşleri ve Bordro Uzmanlığı Eğitimi Vermektedir


Serkan ÖZDEMİR lisans eğitimini iktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İşletme bölümünde bitirdikten sonra İnsan kaynakları örgütsel değişim yüksek lisansı programında akademik öğrenimini tamamlamıştır.


İş sağlığı ve iş güvenliği bölümünü tamamlamış, İş sağlığı ve iş güvenliği uzmanlık sertifikasına sahiptir. Kariyer hayatında Gıda, Hizmet, Üretim sektörlerin öncü firmalarında İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü görevlerinde bulunmuştur. Şuan Sürdürülebilirlik insan kaynakları süreçlerin kurulması ve İş ve sosyal güvenlik hukuku, Bordrolama SGK teşvikleri hakkında işletmelere danışmanlık ve eğitmenlik yapmaktadır.


İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında Adalet bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Bilirkişi olarak görev yapmaktadır.


Bir dönem İstanbul bölgesinde Futbol hakemliği yapmış işlerin yoğunluğundan hakemlik kariyerine son vermiştir.


Serkan ÖZDEMİR Kocaeli insan kaynakları platformunun kurucusu ve başkanıdır.


Kariyer hayatı boyunca sahip olduğu tecrübeleri ve almış olduğu profesyonel eğitimler ışığında eğitimlerindeki farklılığını ortaya koyarak kısa sürede dikkat çekmiş ve birçok kurumla anlaşarak, eğitmenlik ve danışmanlık hayatına devam etmektedir. 25.000 den fazla kişiye seminer ve eğitim vermiştir.


Uzmanlık alanı; İş ve sosyal güvenlik hukuku, kişisel gelişim eğitimleri, İnsan kaynakları, bordro ve teşvik danışmanlığı üzerinde odaklanmıştır.