Eğitimlerimizdeki Başarı Sırrı ve Yol Haritamız

insan kaynakları

Eğitim ve başarı! Bu iki kelime tarih boyunca içgüdüsel olarak tüm toplumların gündeminde yer almıştır.

İnsanları rakiplerinden ayıran akıl, eğitim sayesinde geliştirilebilir. Başarının ve gelişimin küresel ölçekte hız kesmeden devam ettiği rekabet ortamında yerimizi belirleyen en önemli faktör eğitimdir. Fakat her eğitim başarıyla sonuçlanmaz. Her bir marka ayrı ayrı karakteristik özelliklere ve kültüre sahiptir. Her markanın ihtiyacı ve iyileştirmeye açık alanları farklıdır. Bu nedenle tekdüze eğitim içerikleri hem kaynak hem de zaman kaybına neden olmaktadır. Sürdürülebilir başarı hedefiyle çıktığınız eğitim yolculuğundaki en önemli aşamalardan biri size uygun eğitim içeriği ve eğitmeni seçmektir.

Serkan Özdemir Akademi olarak eğitimlerimizdeki başarımızı ihtiyaçları doğru tespit edip doğru çözümler sunarak elde ettik. Eğitimlerimizin başarıya ulaşmasındaki temel faktörler katılım ve geri bildirimdir. Bu yaklaşımla İnsan Kaynakları ve İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında 25 Binden fazla kişinin katılımıyla seminer ve kurs programları gerçekleştirdik.

Yöntemimiz ve tecrübemiz, rakiplerimize üstünlük sağlamamıza imkân veren en önemli etkendir.

Eğitim içeriklerimiz, İnsan Kaynakları (İK) profesyonellerinin soruları ve özelgeler analiz edilerek inşa edilmiştir. Üst Yönetim tarafından sorulan sorular, Yargıtay Kararları ve Alo 170 hattına yapılan şikâyetler, en önemlisi de eğitimlerimde sorulan soruları değerlendirerek profesyonellere yönelik interaktif eğitimler oluşturmaktayız.

Eğitimlerimizde, İK alanında uzun süredir çalışan profesyonellerin mesleki yenlikleri ve farklı vakaları görmesini sağlayıp, çalıştıkları şirketlerde süreçlerini iyileştirmeleri ve daha iyi yönetebilmelerini amaçlıyoruz. İK profesyonellerinin yanı sıra alanını değiştirmek isteyenler ve insan kaynakları kariyerine yeni başlayan paydaşlarımız için de amacına ulaşan verimli eğitim tasarımlarımızla memnuniyet oranı yüksek eğitimler veriyoruz.

Yıllar içerisinde gerçekleştirdiğimiz Uygulamalı İK Uzmanlığı eğitimlerimizde, katılımcılarımızdan gelen geri bildirimleri dikkate alarak, iş hayatındaki uygulamaları eğitim içeriğine dönüştürmemiz sayesinde Eğitim ve Başarı ilişkisini kurabiliyoruz. Tecrübeli ve tecrübesiz tüm katılımcılarımızın yeni kazanımlar elde etmesi, özgüvenlerinin artması, iş arayışlarına ve süreç yönetimlerine olumlu etkiler sağlamamız bizler için de motivasyon kaynağı olmuştur.