Güvenilirlik ve Dürüstlük

Akademi çatısı altında kurulan her ilişki karşılıklı güvene dayalıdır. Söylemde ve eylemde dürüstlük ilişkilerimizin sağlam ve kaliteli olması için gerekli zemini oluşturur.

Sürdürülebilirlik

Ekonomik, çevresel ve sosyal alanlarda Sürdürülebilirlik Kalkınma Hedefleriyle uyumlu hareket ederek geleceğe katkıda bulunmak en önemli önceliklerimiz arasındadır.

Yenilikçi

Gelişimi sürdürülebilir kılmak için gerekli sektörel yenilikler tüm içeriklerimize entegre edilmektedir. Dijitalleşme ve yeni teknolojiler takip edilerek paydaşlarımıza rekabette avantaj sağlamak amaçlanmaktadır.

Sorumluluk

Paydaşlarımıza sunduğumuz her hizmetimizde üzerimize düşen büyük sorumluluğun farkındayız. Taahhütlerimizi yerine getirirken niteliğinden ve etkisinden taviz vermeyiz. Bu sorumluluklar gereklilikten ziyade bir ilke olarak benimsenmiştir.

Serkan Özdemir Akademi

Hizmet Anlayışı

100%

Uygulama

Eğitimlerimizde problem çözme yöntemleri ve hafıza teknikleri kullanarak, iş hayatındaki uygulamaların bire bir simülasyonlarını gerçekleştiririz.

100%

Güncel

Yargıtay kararları, değişen mevzuatlar ve İnsan Kaynakları trendlerinin tamamını takip ederek strateji ve uygulamalarımızda yer veririz.

100%

Memnuniyet

Paydaşlarımız için amacına ulaşan verimli eğitim tasarımlarımızla memnuniyet oranı yüksek eğitimler veriyoruz.